Udział klas 0 - III w V edycji ogólnopolskiej akcji "Śniadanie Daje Moc" 06-11-2015

Już kolejny raz nasi mali uczniowie uczestniczyli w organizacji zdrowego śniadania. Do tego dnia przygotowywali się na różne sposoby. Podczas zajęć poznawali 12 zasad zdrowego odżywiania. Następnie, w ramach szkolnego konkursu plastycznego, wykonali plakaty promujące akcję. W przeddzień zdrowego śniadania pomagali w dekorowaniu szkoły na tę okazję.

6 listopada rozpoczęli wspólne zdrowe śniadanie degustacją zupy mlecznej w szkolnej stołówce. Następnie w swoich salach, pod okiem wychowawczyń, przygotowali drugie pełnowartościowe śniadanie i zasiedli do wspólnej konsumpcji. Była to świetna okazja do rozmów na temat idei akcji „Śniadanie Daje Moc”. W tym dniu nie mogło również zabraknąć warzyw i owoców – każde dziecko otrzymało „witaminową bombę”.