Pracownicy
Pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej
im. Dionizego Czachowskiego
w Stromcu
Dyrektor: Wicedyrektor:
Leszek Molga Anna Mrozińska
Sekretarz: Księgowość: Intendent:
Barbara Turzyńska Paulina Pyszyńska i Piotr Dawidowski Katarzyna Chmielewska
Kadra pedagogiczna
Adamczyk Anna – edukacja przedszkolna
Bielak Monika – nauczyciel wspomagający
Bielińska Dorota – matematyka, przyroda, informatyka, zajęcia rozwijające
Chmielewski Mariusz – muzyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa
Czwarno Maria – biblioteka
Deleska Katarzyna – język angielski, religia, wychowanie do życia w rodzinie
Elertowicz Krystyna – nauczyciel wspomagający, logopedia
Figura Magdalena – edukacja przedszkolna
Ks. Gajownik Damian – religia
Jasiorowska Katarzyna – wychowanie fizyczna, informatyka
Kopeć Agata – edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
Korczak Martyna – nauczyciel wspomagający
Kosobudzka Małgorzata –pedagog specjalny, rewalidacja
Kowalczyk Klaudia – rewalidacja, nauczyciel wspomagający
Kozera Iwona – język angielski
Lusztyk Gabriela – edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja
Madej Anna – edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Maziarz Kamila – psycholog szkolny
Molga Leszek – dyrektor szkoły, matematyka, zajęcia rozwijające
Mrozińska Anna – wicedyrektor szkoły, język polski, zajęcia rozwijające
Mroziński Robert – wychowanie fizyczne, zajęcia rozwijające
Mucha Ewelina – edukacja przedszkolna, rewalidacja
Oleksiuk Marta – nauczyciel wspomagający, biologia, chemia
Ozdoba Monika – język polski, świetlica, pedagog szkolny
Pacholczak Sylwia – nauczyciel wspomagający, rewalidacja
Stolarczyk Anna – język polski, doradztwo zawodowe
Szot Klaudia – edukacja przedszkolna
Tarka Zbigniew – informatyka, historia, wiedza o społeczeństwie, zajęcia rozwijające
Wąsik Malwina – edukacja przedszkolna
Wieteska Anna – plastyka, świetlica, zajęcia rozwijające
Więckowska Agnieszka – matematyka, fizyka, geografia, zajęcia rozwijające
Zajączkowska Joanna – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rozwijające
Smaczne i zdrowe posiłki przygotowują Panie:
Zofia Będzińska i Małgorzata Żołądkiewicz, Doninika Paradowska
O czystość sal i korytarzy dbają Panie:
Anna Kamińska, Barbara Podstawek, Małgorzata Wojciechowicz
Jolanta Mikulska, Justyna Kamińska,
Katarzyna Rudecka, Mirosława Korczak
Nad pięknym wyglądem zieleni wokół szkoły,
stanem technicznym urządzeń
oraz ciepłem w zimowe dni czuwa Pan konserwator:
Piotr Elertowicz i Ryszard Chmielewski
O wyposażenie naszego szkolnego magazynu dba Pan:
Marek Kamiński