Jesteś tutaj:
2013/2014
- Awans i udział ucznia Kacpra Deleski w Rejonowym Finale Konkursu Matematycznego
- Awans i udział drużyny piłki ręcznej chłopców w szczeblu rejonowych Mistrzostw
w Mini Piłce Ręcznej
- I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w piłce ręcznej chłopców (Dominik Adach,
Kacper Deleska, Dominik Katański, Daniel Bors, Sebastian Petrzak, Jakub Duranc,
Marcin Ziobro, Adam Piotrowski, Stanisław Skiba, Bartosz Kiedrzyński)
- I miejsce uczennicy Katarzyny Bednarczyk w Powiatowym Konkursie Plastycznym
„Magia Bożego Narodzenia Malowana Kolędami”
- Wyróżnienie uczennicy klasy III Karoliny Adach w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
„Idą święta”
- 15 miejsce w kraju i dyplom laureata uczennicy klasy V Kingi Glegoły w olimpiadzie
matematycznej ,,Olimpus"
- 17 miejsce w kraju i dyplom uznania ucznia klasy VI Kacpra Deleski w olimpiadzie matematycznej ,,Olimpus"
- 28 miejsce w kraju i dyplom uznania uczennicy klasy V Izabeli Marut w olmipiadzie matematycznej ,,Olimpus"
- 31 miejsce w kraju i dyplom uznania uczennicy klasy IV Zuzanny Traczyk w olimpiadzie matematycznej ,,Olimpus"
- 33 miejsce w kraju i dyplom uznania uczennicy klasy V Katarzyny Bednarczyk w olimpiadzie matematycznej ,,Olimpus"
- 35 miejsce w kraju i dyplom uznania uczennicy klasy V Alicji Turzyńskiej i ucznia klasy IV Patryka Rabiaka w olimpiadzie matematycznej ,,Olimpus".
- III miejsce uczennicy klasy III Karoliny Adach w powiatowym Konkursie Recytatorskim "Babcię, dziadka mieć"
- Wyróżnienie uczennicy klasy III Karoliny Adach w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Idą święta”
- Tytuł Mistrza Ortografii uczennicy Julii Szymaniak w Gminnym Konkursie „Corrida ortograficzna – złap byka za rogi”
- Tytuł Mistrza Ortografii uczennicy Magdaleny Deleski w Gminnym Konkursie „Corrida ortograficzna – złap byka za rogi”
- I miejsce drużyny w składzie Katarzyna Bednarczyk, Kacper Deleska, Natalia Nowak w Gminnym Konkursie Językowym „Spelling”
- I miejsce uczennicy Katarzyna Bednarczyk w Gminnym Konkursie Językowym „Spelling”
- I miejsce uczennicy Renaty Piotrowskiej w Gminnym Konkursie Plastycznym „Laurka dla babci i dziadka”
- I miejsce uczennicy Alicji Turzyńskiej w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej
I miejsce duetu Karolina Adach i Weronika Bors w Gminny Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
- II miejsce ucznia Michała Świsłowskiego w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej
- II miejsce uczennicy Alicji Turzyńskiej w Gminny Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
- III miejsce uczennicy Magdaleny Deleski w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej
- III miejsce uczennicy Aleksandry Świniarskiej w Gminny Konkursie Piosenki w Języku Angielskim